• „BEZPIECZNE FERIE”

     •      19 stycznia naszą szkołę odwiedził przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie, który przypomniał o zasadach bezpieczeństwa na drodze, mówił o bezpieczeństwie podczas ferii, podczas zabaw na śniegu, o rozważnym korzystaniu z uroków zimy.

     • KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

     • KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - Obrazek 1     KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - Obrazek 2     KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - Obrazek 3     KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - Obrazek 4     KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - Obrazek 5     KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK - Obrazek 6                               18 stycznia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięło udział 23 uczniów klas 0 - VII. Rozbrzmiewały popularne, znane i mniej znane utwory, które zachwyciły całą publiczność. Komisja w składzie: Zofia Kruk, Agata Kulesza, Anna Sroka i Kazimiera Wincza nie miała łatwego zadania i po długich naradach wybrała laureatów.
           W kategorii klas 0- III:

      - I miejsce - Lena Predko i Filip Drabyk,

      - II miejsce - Wiktoria Otterska,

      - III miejsce-  Angelika Kwarcińska,

      - wyróżnienia: Amelia Olender, Maja Wierzchowska, Wiktoria Pietraszek, Dominik Wincza.
           W kategorii klas IV- VII:

      - I miejsce - Rafał Kowalik,

      - II miejsce - Izabela Grabarz i Ewelina Pióro,

      - III miejsce - Magdalena Siemaszko.
            W kategorii duety:

      - I miejsce - Laura Krukowska i Izabela Grabarz.

      Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i talentów oraz życzymy dalszych sukcesów wokalnych. Konkurs przygotowała i przeprowadziła P. Joanna Kołowszyc.

     • SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM

     • SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM - Obrazek 1     SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM - Obrazek 2    SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM - Obrazek 3   SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM - Obrazek 4     SUKCESY W TENISIE STOŁOWYM - Obrazek 5    17 stycznia w Radziejach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W turnieju uczestniczyli zawodnicy ze szkół: Sobiechy, Węgielsztyn, Radzieje, Perły, Pozezdrze, Węgorzewo SP 1 i Budry. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze. Martyna Wojcichowska i Adrian Vittek zajęli I miejsce, Rafał Kowalik zajął II miejsce, a Łukasz Kukułka - V miejsce. Zawodnicy otrzymali dyplomy i medale.
            Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy dalszych sukcesów.

            Opiekę nad uczniami sprawowała P. Joanna Kołowszyc.

     • PONOWNIE ZAGRALIŚMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

     • PONOWNIE ZAGRALIŚMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - Obrazek 1    PONOWNIE ZAGRALIŚMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - Obrazek 2    PONOWNIE ZAGRALIŚMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - Obrazek 3    PONOWNIE ZAGRALIŚMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - Obrazek 4    PONOWNIE ZAGRALIŚMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - Obrazek 5     PONOWNIE ZAGRALIŚMY Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - Obrazek 6    26. Finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018 roku, a jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Nasza szkoła włączyła się w zbiórkę pieniędzy na ten szczytny cel. W niedzielę wolontariusze, Szymon Buczko (klasa VII) oraz Julia Śmierzyńska (absolwentka), przeprowadzili uliczną kwestę pieniędzy w Perłach. Zebraliśmy 425,97 zł i przekazaliśmy pieniądze do Sztabu WOŚP w Węgorzewie.
            Darczyńcom dziękujemy i gratulujemy wielkiego serca.

            Postaramy się grać z Orkiestrą "do końca świata i o jeden dzień dłużej". Czekamy na przyszły rok i 27. Finał tej pięknej akcji charytatywnej.