10 września wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły otrzymali słodką niespodziankę. Pani Wanda Ożga i P. Kazimierz Kluz przekazali każdemu po słoiczku miodu. Serdecznie dziękujemy!
Aktualności
SŁODKA NIESPODZIANKA
„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”
4 września w ramach programu profilaktyczno – edukacyjnego „Bezpieczna droga do szkoły” naszą szkołę odwiedził przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie. Głównym celem spotkania była rozmowa na temat bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza tych najmłodszych, aby ich droga do szkoły czy domu odbyła się bez przykrych niespodzianek.
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
3 września 2018 r. o godz. 9.00 rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Dyrektor szkoły Marzena Mokrzecka bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców. Przedstawiła organizację roku szkolnego i wychowawców klas:
- oddział przedszkolny – Anna Sroka,
- zerówka – Edyta Szarmacher - Stasiak,
- kl. I – Agata Kulesza,
- kl. II – Dorota Dąbrowska,
- kl. III – Kazimiera Wincza,
- kl. IV – Joanna Kołowszyc,
- kl. V – Remigiusz Kaczyński,
- kl. VI – Zofia Kruk,
- kl. VII - Katarzyna Komsta,
- kl. VIII - Marzenna Śmierzyńska.
Inni nauczyciele: Agnieszka Linkiel, Barbara Szyszko, Robert Kun, Stefania Chludzińska, Iwona Błaszczyk, Regina Flis, Marta Sauter, Irena Józefowicz, Leonarda Anzulewicz-Gibowicz, Robert Jarosz i Andrzej Michalak. Ponadto zatrudnieni są także: Czesława Dąbrowska, Danuta Denes i Jan Józefowicz. W oddziale przedszkolnym pracę wspiera Marta Girulska, w sekretariacie Agnieszka Tryk.Zajęcia lekcyjne będą się rozpoczynały o godzinie 8.30. W naszej szkole i w oddziałach przedszkolnych w tym roku naukę rozpoczęło 139 uczniów.
Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła i dzieciom, i dorosłym wytrwałości, radości, energii do działania i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.
SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI
Tym razem już nie biwak, ale tradycyjnego wyjścia na pizzę i ogniska nie zabrakło. Tak w skrócie wyglądało kolejne spotkanie absolwentów rocznika 2014/2015 z wychowawcą. Co prawda absolwenci ukończyli już także gimnazjum, ale ciągle o sobie pamiętamy!
Tradycyjnie nasze spotkanie rozpoczęło się od wspólnego obiadu w pizzerii. Przy pełnych brzuchach lepiej się wspomina stare, ale i też te nowsze dzieje. Pogoda nas nie rozpieszczała, lecz gdy tylko niebo przestało się smucić odwiedziliśmy lodziarnię i udaliśmy się na ognisko. Tam już w blasku księżyca, ale ogrzewani przez żar z ogniska kontynuowaliśmy wspólne wspomnienia z Pereł, jak też dzieliliśmy się przeżyciami z kończących się właśnie wakacji i minionego roku szkolnego.
Było to już nasze kolejne spotkanie, ale wszyscy jesteśmy pewni, że nie ostatnie!
SPOTKANIE PO LATACH
Wyśmienicie bawiliśmy się 14 lipca w Perłach podczas kolejnego festynu „Spotkanie po latach”. Mimo że chmury wciąż krążyły i co jakiś czas padało, nie odstraszyło to wszystkich, którzy chcieli powspominać, pobiesiadować, spotkać się ze znajomymi i potańczyć.
Tego dnia do Pereł przybyli dawni i obecni mieszkańcy całej okolicy, ich przyjaciele, krewni, znajomi, starsi i młodsi. Dzieci mogły skorzystać ze zjeżdżalni, wystroić się w różne przebrania i wziąć udział w konkursach. Do przeciągania liny chętnych nie brakowało, a zawsze zwyciężały … wiadomo – dzieci! Znaleźli się też miłośnicy wędkarstwa, którzy rywalizowali w zawodach wędkarskich. Trudny był wybór zwycięzcy w konkursie tworzenia mumii, dlatego też wszyscy zostali nagrodzeni. Mogliśmy też podziwiać brawurową jazdę samochodami terenowymi, chętni mogli zająć miejsce dla pasażera.
„Parkiet” i w deszczu był zajęty, do tańca przygrywał zespół Sidorki, od lat związany z Perłami. W przerwach czas biesiadowania umilały piosenki w wykonaniu chórów Josephus i Ojczyzna. Zabawa trwała do białego rana, najwytrwalsi pewnie nadal słyszą muzykę, która porywa do tańca, i już liczą na kolejne spotkanie za rok.
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację, bez ich pomocy spotkanie nie byłoby takie udane.
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18
22 czerwca o godz. 11.15 rozpoczął się uroczysty apel kończący rok szkolny 2017/18. Pani Marzena Mokrzecka powitała serdecznie wszystkich gości, powitała także uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Przedstawiciele rodziców uczniów klasy V wręczyli cegiełkę o wartości 210 zł na potrzeby szkoły.
Następnie głos zabrali uczniowie klasy III, którzy przygotowali wzruszającą niespodziankę swojej wychowawczyni Agacie Kuleszy. Trzecioklasiści recytowali, śpiewali i płakali.
Po tym występie usłyszeliśmy miłe słowa wygłoszone przez wiceburmistrza Andrzeja Lachowicza i szefową ZOEASiP Bożenę Stępak.
W dalszej części wręczone zostały podziękowania i tytuły „PRZYJACIELA SZKOŁY”. Podziękowania za bezinteresowną pomoc w całym roku szkolnym otrzymali:
- Wioletta Banasiewicz,
- Dorota i Grzegorz Krukowscy,
- Agnieszka Korzeniecka,
- Edyta Wolańska,
- Agnieszka Kowalik,
- Mariola i Jarosław Fokowie,
- Marzena Kochan,
- Grzegorz Krukowski,
- Emilia Grodzewicz,
- Piotr Jaskóła,
- Andrzej Kulpan,
- Lena Anzulewicz,
- fundacja Rotary,
- Koło Łowieckie „Mazury”.
Tytuł „PRZYJACIELA SZKOŁY” przyznano senatorowi Wiesławowi Pietrzakowi.Następnie wychowawcy klas IV – VII wręczyli świadectwa i nagrody najlepszym i wyróżniającym się uczniom poszczególnych klas:
- kl. IV: Wiktoria Guzman, Iga Kozłowska, Magdalena Siemaszko;
- kl. V: Natalia Chmurzyńska, Martyna Dreksler, Anna Królak;
- kl. VI: Gabriela Cichosz, Anita Husar, Rafał Kowalik, Ewelina Pióro, Nadia Stasiak, Adrian Vittek;
- kl. VII: Szymon Buczko, Laura Krukowska.
Czternaścioro uczniów ze średnią ocen 4,75 i powyżej oraz co najmniej bardzo dobrym zachowaniem otrzymało stypendia:
- Laura Krukowska, Szymon Buczko, Martyna Dreksler, Nadia Stasiak, Magdalena Siemaszko,
- Wiktoria Guzman, Natalia Chmurzyńska, Gabriela Cichosz, Anita Husar, Ewelina Pióro,
- Iga Kozłowska, Anna Królak, Adrian Vittek, Rafał Kowalik.
Przyznano także stypendia za osiągnięcia w sporcie. Otrzymali je:
- Martyna Wojciechowska,
- Rafał Kowalik, Łukasz Kukułka, Adrian Vittek.W tym roku Rada Pedagogiczna postanowiła przyznać tytuły i wręczyć medale w dwóch kategoriach:
- SPORTOWIEC ROKU: Rafał Kowalik, Łukasz Kukułka, Adrian Vittek,
- PEREŁKA ROKU: Rafał Kowalik.
Po apelu uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, odebrali świadectwa i udali się na zasłużony odpoczynek.
Wojewódzkie rozgrywki w Tenisie Ziemnym Szkół Podstawowych w Olecku
Dnia 15 czerwca reprezentant naszej szkoły Adrian Vittek wziął udział w wojewódzkich rozgrywkach w tenisie ziemnym w Olecku. Na kortach rywalizowało 15 zawodników z całego województwa. Adrianowi udało się zająć V miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dlalszych sukcesów.
MISTRZOSTWA POWIATU WĘGORZEWSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ WIEJSKICH
12 czerwca na naszym szkolnym boisku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Węgorzewskiego Dziewcząt i Chłopców w Piłce Nożnej Szkół Wiejskich. Dziewczęta uczestniczyły w turnieju po raz drugi, chłopcy – po raz piąty. O czołowe miejsca rywalizowały drużyny z: Buder, Sobiech, Pozezdrza, Węgielsztyna, Radziej i Pereł. Na szczęście pogoda tego dnia sprzyjała graczom, zawodnicy dzielnie walczyli, a pozostali uczniowie kibicowali. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Po wyniku remisowym o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Po wyjściu z grupy rozegrane zostały pełne emocji mecze półfinałowe i finałowe.
Po podsumowaniu wyników przystąpiono do wręczenia pucharów i dyplomów. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
* w kategorii dziewcząt:
- I miejsce – SP Budry,
- II miejsce – SP Węgielsztyn,
- III miejsce – SP Sobiechy,
- IV miejsce – SP Radzieje,
- V miejsce – SP Pozezdrze,
- VI miejsce – SP Perły;
* w kategorii chłopców:
- I miejsce – SP Węgielsztyn,
- II miejsce – SP Pozezdrze,
- III miejsce – SP Sobiechy,
- IV miejsce – SP Perły,
- V miejsce – SP Budry,
- VI miejsce - SP Radzieje.Przyznano również wyróżnienia indywidualne w obu kategoriach:
- najlepszy zawodnik – Bartosz Stec i Martyna Wojciechowska ,
- najlepszy strzelec – Kacper Dowejko i Joanna Szewczuwianiec,
- najlepszy bramkarz – Andrzej Bystrzycki i Małgorzata Barycz.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, ich trenerom i współorganizatorowi, którym był OSiR Węgorzewo.
KLASA VI W PIZZERII
11 czerwca uczniowie klasy VI uczestniczyli w warsztatach robienia pizzy. Po przybyciu do pizzerii Al Centro w Węgorzewie uczniowie zostali zapoznani ze sposobem wyrabiania ciasta. Po otrzymaniu cennych wskazówek w dwuosobowych grupach sami nakładali produkty na przygotowanym cieście. Następnie ze smakiem zjedli przygotowane przez siebie pizze.
Rejs
W ramach jednej godziny zajęć wychowania fizycznego w klasie VI i VII p. Regina Flis prowadziła podstawowe szkolenie żeglarskie dla części uczniów tych klas. Szkolenie zakończyło się dwudniowym rejsem po jeziorach: Święcajty i Mamry.
W wyprawie tej uczestniczyło dziewięcioro śmiałych uczniów naszej szkoły: Szymon Buczko, Izabela Grabarz, Laura Krukowska, Radosław Kuna, Patrycja Olbryś, Gabriela Śliwka, Dominika Wandzelis, Anita Husar, Aleksander Wróblewski.
Żeby rejs mógł się odbyć, otrzymaliśmy od kierownictwa „Róży Wiatrów” w Węgorzewie dwa jachty do naszej dyspozycji (Fortuny 27, na których niedawno ścigali się Youtuberzy!). Oczywiście za darmo!!! Za co bardzo jesteśmy wdzięczni i dziękujemy!!! Jachtem „Ukąś” dowodził pan Grzegorz Krukowski – tata Laury, a drugim jachtem „Ugryź” dowodziła pani Regina. Z Panem Grzegorzem żeglowała też pani Edyta Szarmacher-Stasiak, nasza wspaniała opiekunka.
Rejsowa przygoda rozpoczęła się 9 czerwca o godzinie 10.00 w porcie „Róży Wiatrów” w Węgorzewie. Pogoda nam dopisała przez cały czas trwania rejsu, było piękne słońce i lekki, przyjemny wiatr. Wiatr w sam raz do zdobycia pierwszych szlifów żeglarskich.
Wszyscy uczestnicy rejsu uczyli się sterować jachtem, obsługiwać silnik oraz pracować w charakterze członka załogi. Największą atrakcją okazały się kąpiele w kamizelkach na głębokiej wodzie przy zakotwiczonych jachtach. Podczas wieczornego ogniska w porcie „Góra Wiatrów” odwiedziła nas pani Dyrektor Marzena Mokrzecka z miłą niespodzianką – lodami. W zamian za smakołyki zaprosiliśmy ją na żeglowanie następnego dnia. Pani Marzena kierowała jachtem tak dobrze jak kieruje naszą szkołą! Brawo!
Mile spędzony czas najlepej oddadzą zdjęcia i krótkie filmy wykonane przez załogantów.
Z żeglarskim pozdrowieniem: a-hoj!
„KOWBOJSKA PRZYGODA” W PERŁACH
8 czerwca po południu do naszej szkoły przybyli uczniowie, ich rodziny, znajomi, przyjaciele, także absolwenci i pracownicy, aby wziąć udział we wspólnej zabawie pod hasłem „Kowbojska przygoda”. Pogoda dopisała, a świetne humory sprawiły, że wszyscy chętnie korzystali z atrakcji, które zostały przygotowane na ten dzień.
W części artystycznej zaprezentowali się artyści z różnych klas. Na początku usłyszeliśmy dzieci z oddziałów przedszkolnych, następnie uczniów kl. I, potem ponownie w wesołej piosence i tańcu wystąpili najmłodsi, a na zakończenie piosenkę pt. „Noc czerwcowa” przy dźwiękach gitar i ukulele zaśpiewali uczniowie kl. III – VII.
Dalsza część festynu to gry, zabawy i zawody na świeżym powietrzu. Do konkurencji na wesoło stanęli dorośli i dzieci. Było przeciąganie liny, przechodzenie pod poręczą, strzały z łuku, przenoszenie piłeczek na czas itp. Rywalizacja była ogromna, doping jeszcze większy, a najwięcej było radości i śmiechu.W międzyczasie ustawiały się kolejki do zjeżdżalni, placu zabaw, kramu rozmaitości i loterii fantowej.
Na zakończenie wszyscy chętni mogli odpocząć przy ognisku, posilić się kiełbaską, bułeczką i napojem, które ufundowane zostały przez Koło Łowieckie „Mazury”.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wspólną zabawę.
Akademia pizzy
6 czerwca 2018 roku uczniowie klas 0-III wzięli udział w „Akademii pizzy", czyli w warsztatach robienia pizzy. Zajęcia odbyły się w pizzerii Al Centro w Węgorzewie. Uczniowie poznali sposób wyrabiania ciasta. Samodzielnie wybierali produkty i stworzyli dowolne pizze. Na koniec z wielkim smakiem mogliśmy je zjeść.
Przy okazji wyjazdu klasy I-III odwiedziły Miejsko- Gminną Bibliotekę Publiczną. Przyjęto nas bardzo serdecznie. Zapoznaliśmy się z pomieszczeniami, obejrzeliśmy księgozbiór i piękne dekoracje. Pani Paulina Kołowszyc przeczytała nam bajkę, której wysłuchaliśmy z zainteresowaniem. Niespodzianką był również przygotowany dla nas poczęstunek. W tym czasie uczniowie klasy O zwiedzili Muzeum Kultury Ludowej. Obejrzeli wystawę i miło spędzili czas na terenie obiektu. Dzieci z oddziału przedszkolnego miały okazje zwiedzić Park Etnograficzny nad Węgorapą mieszczący się w Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie z budynkami przedstawiającymi tradycyjne XVIII- i XIX-wieczne budownictwo mazurskie. Wędrówki po Muzeum i skansenie pozwalają z bliska poznać kulturę i tradycje mazurskie, przenosząc się w minione wieki.
Zawody o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego w Tenisie Ziemnym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.
Dnia 5 czerwca na kortach tenisowych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Węgorzewie oraz w Parku Helwinga odbyły się Zawody o Mistrzostwo Powiatu Węgorzewskiego w Tenisie Ziemnym Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentował Wojciech Królak z klasy IV oraz Adrian Vittek z klasy VI. Chłopcy walczyli o wejście do rozgrywek wojewódzkich. Po zaciętej walce Wojtek zajął III miejsce w swojej kategorii, natomiast Adrian II miejsce i awansował do rozgrywek wojewódzkich. Należy podkreślić, iż w kategorii klas VI chłopcy reprezentowali bardzo wysoki poziom. Przewidywane zawody, które miały trwać około dwóch godzin przedłużyły się do niemal czterech godzin, a większość meczy kończyła się tie brekiem. Sędzia Zbigniew Wacławski pogratulował naszym tenisistom. Trzymamy kciuki za Adriana, który będzie reprezentował naszą szkołę w zawodach wojewódzkich w Olecku.
Zielona szkoła
Kolejna przygoda za nami. Tym razem uczniowie z naszej szkoły mogli przezwyciężać swoje słabości w Ośrodku Wczasowym Kulka na Mazurach. Dzieci uczestniczyły w trzydniowej zielonej szkole.
Ośrodek Wypoczynkowy Kulka na Mazurach to moc atrakcji, nowoczesna infrastruktura sportowo-rekreacyjna i niezapomniana przygoda. A wszystko na łonie cudownej, mazurskiej natury. Nowoczesny i strzeżony obiekt jest w pełni przysposobiony do wypoczynku dzieci i młodzieży.
Plan dnia była bardzo napięty, przygotowane zajęcia pod okiem wyszkolonych instruktorów pozwoliły aktywnie spędzić czas i maksymalnie wykorzystać każdą chwilę. Nasze Perełki z klas II-VII uczestniczyły w takich zajęciach jak: park linowy, kosmiczny trener, waterball, quady, segway, quady, gry terenowe. Do dyspozycji były również boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, plaża z pomostem .
Niewykluczone, że wrócimy tam już na jesień.
XX SEMINARIUM EKOLOGICZNE
25 maja odbyło się XX Seminarium Ekologiczne „Czy Mazury mogą być moim drugim domem” organizowane przez Szkołę Podstawową w Budrach pod patronatem Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku. Wśród wielu osobistości pojawili się m.in. prof. dr hab. n. med. Paweł Nyckowski z Warszawskiego Centrum Medycznego – chirurg transplantolog oraz dr Grzegorz Rusak – specjalista i propagator staropolskiej kuchni myśliwskiej.
Po wysłuchaniu wykładów uczniowie naszej szkoły: Laura Krukowska z kl. VII i Rafał Kowalik z kl. VI wystąpili z prezentacją promującą naszą mobilną pracownię komputerową, która została zakupiona dzięki umowie podpisanej ze stowarzyszeniem Lokalna Grupa Rybacka Wielkie Jeziora Mazurskie.
Żywa lekcja historii
25 maja w naszej szkole panowie z Lublina przeprowadzili lekcję historii pod tytułem : "Droga do niepodległości Polski". Lekcja nawiązywała do obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Uczniowie mogli przekonać się, jak trudna jest historia naszego narodu i jak skomplikowane były drogi do odzyskania niepodległości. Na wstępie prowadzący krótko przedstawił historię rozbiorów i powstania kościuszkowskiego, a także czasy napoleońskie. Następnie prowadzący opowiedział o powstaniach narodowych i udziale patriotów polskich w pierwszej wojnie światowej, kończąc na odzyskaniu niepodległości.
Przy omawianiu kolejnych wydarzeń proszono na scenę uczniów, którym wręczono rekwizyty z omawianego okresu historycznego. Wszystkie prezentacje strojów i rodzajów broni przeplatane były informacjami dotyczącymi walki Polaków o wolność i niepodległość swojej Ojczyzny. Po zakończeniu lekcji uczniowie mogli zapoznać się z wykorzystanymi podczas pokazu rekwizytami, a niektórymi nawet się pobawić.
„Z MATEMATYKĄ PRZEZ ŚWIAT”
23 maja odbył się konkurs „Z matematyką przez świat” organizowany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w partnerstwie z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. 5 uczniów naszej szkoły wzięło udział w pierwszym szkolnym etapie konkursu. Uczniowie klasy VI: Gabriela Cichosz, Dawid Korzeniecki, Rafał Kowalik, Dorian Krukowski i Adrian Vittek przez 60 minut rozwiązywali test składający się z 7 zadań zamkniętych i 3 zadań otwartych. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Katarzyna Komsta.
PRZEDSTAWIENIE CYRKOWE
23 maja odwiedzili nas artyści z zespołu cyrkowego. W programie artystycznym znalazły się elementy magii, żonglerki, zabawy z klaunem. Było także spotkanie z wężem, znaleźli się ochotnicy, którzy nie bali się go potrzymać, a nawet owinąć wokół szyi. Salwy śmiechu wywołały uczniowskie próby gry na nietypowych instrumentach. Zachwyt wzbudziły popisy artystki występującej z gołąbkami i pudlami.
Występ bardzo spodobał się naszym uczniom, szczególnie że byli nie tylko widzami, ale i próbowali swoich talentów cyrkowych, włączając się czynnie do zabawy. A chętnych nie brakowało!
ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE…
22 maja 2018 roku odbył się szkolny konkurs piosenki. Do konkursu, z wybraną przez siebie piosenką, przystąpili uczniowie klas: 0, I- III i IV-VII. 42 uczestników rywalizowało w dwóch kategoriach: soliści i duety. Piosenki wykonywano przy akompaniamencie gitar i ukulele. Niektórzy wykonawcy korzystali z gotowych podkładów muzycznych albo śpiewali a cappella.
Komisja Konkursowa w składzie: p. Zofia Kruk, p. Joanna Kołowszyc, p.Anna Sroka, p.Agnieszka Tryk i p. Izabela Kawka po przesłuchaniu wszystkich chętnych przyznała następujące nagrody:
W kategorii soliści klasy 0:I miejsce - Patrycja Denes,
II miejsce - Milena Zapaśnik,
III miejsce - Adam Nazarowicz oraz Lena Predko,
wyróżnienia: Maja Śmierzyńska i Paulina Seifried.
W kategorii soliści klas I-III:I miejsce - Milena Milewska,
II miejsce - Filip Drabyk,
III miejsce - Wiktoria Pietraszek oraz Wiktoria Otterska,
wyróżnienie: Angelika Kwarcińska.
W kategorii duety klas I-III:I miejsce - Amelia Misztal i Marika Dreksler,
II miejsce - Patryk Głowacki i Damian Renter,
III miejsce - Mateusz Kępa i Zuzanna Fok oraz Benedykt Kowalik i Maciej Krawczyk.
W kategorii soliści klas IV-VII:I miejsce - Ewelina Pióro,
II miejsce - Rafał Kowalik,
III miejsce - Anita Husar.
W kategorii duety klas IV-VII:I miejsce - Izabela Grabarz i Laura Krukowska,
II miejsce - Patrycja Olbryś i Martyna Wojciechowska,
III miejsce -Magdalena Siemaszko i Wiktoria Guzman,
wyróżnienie: Radosław Kuna i Szymon Buczko.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy tak pięknych występów.
Wojewódzkie finały o Puchar TVP Olsztyn.
Reprezentanci naszej szkoły Łukasz Kukułka oraz Adrian Vittek w finałach wojewódzkiego Turnieju o Puchar TVP Olsztyn w Ostródzie dumnie reprezentowali naszą szkołę. Chłopcy po kilkumiesięcznych treningach pod okiem trenera Piotra Lewki grali z najlepszymi tenisistami w województwie. Ostatecznie Adrian zajął VIII miejsce a Łukasz X. Gratulujemy naszym Perełkom
:)
Archiwum Aktualności