• JASEŁKA

•        19 stycznia odbyły się jasełka w wykonaniu uczniów klas IV, VI- VII. Maryja i Józef szukali miejsca, gdzie mógłby narodzić się Jezus. Anioł zstąpił na ziemię, by zwiastować wielką radość pasterzom, a Trzej Królowie podążali oddać pokłon i złożyć dary Jezusowi. Nie zabrakło też Heroda knującego spisek, diabła oraz śmierci. Jasełka zakończyły się wspólnym kolędowaniem.

• BEZPIECZEŃSTWO

• 18 stycznia  - spotkanie z przedstawicielem KPP w Węgorzewie na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych i nie tylko.

• KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

•     16 stycznia po raz kolejny w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Na scenie zaprezentowało się 20 artystów z klas I- VII. Rozbrzmiewały popularne i mniej znane kolędy i pastorałki. Powróciło wspomnienie atmosfery świąt Bożego Narodzenia. Komisja w składzie: Iwona Błaszczyk, Izabela Szyłejko i Klaudia Zakrzewska wybrała laureatów.
            Kategoria soliści:
            - I miejsce - Mateusz Gajda  - Mroczkowski (kl. VI),
            - II miejsce - Julia Kusz (kl. VI),
            - III miejsce - Maja Dubiel (kl. IV), Szymon Drabyk (kl. V).
            Kategoria duety:
            - I miejsce - Krzysztof Wójtowicz i Oskar Herbaczewski (kl. I),
            - II miejsce - Nina Barnik (kl. III) i Gabriela Sęktas (kl. II) oraz Lena Ciszewska i Sandra Dreksler (kl. II),
            - III miejsce - Nikola Bąkart i Hanna Soroczyńska (kl. I) oraz Lena Gradzewicz i Lena Piórkowska (kl. I).
                     Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom.

• Konkurs na „Najładniejszą Bombkę Bożonarodzeniową"

•       20 grudnia odbył się konkurs plastyczny na „Najładniejszą Bombkę Bożonarodzeniową”. W konkursie udział wzięło 17 uczniów klas I- VII. Kolorowe, zdobione brokatem, gwiazdkami, cekinami w kształcie reniferów, mikołajów.
                  Komisja konkursowa dokonała oceny prac, biorąc pod uwag: kolorystykę, dodatki, oryginalność pomysłu oraz dobór wykorzystanych materiałów plastycznych. A oto wyniki konkursu:
            - kl. I- III:
            * I miejsce: Liwia Hołoweńko ( kl. II),
            * II miejsce: Nikodem Chaciej ( kl. II), Izabela Dobosz ( kl. III),
            * III miejsce: Ewa Soroczyńska (kl. III), Michalina Wojtowicz (kl. III), Oliwia Sobczak ( kl. III);
            - kl. IV- VII:
            * I miejsce: Zuzanna Fok (kl. VII), Ksawery Kochan ( kl. V),
            * II miejsce: Oliwia Koncewicz (kl. VII),  Weronika Giczewska (kl. IV),
            * III miejsce:  Damian Renter ( kl. VII), Adam Nazarowicz ( kl. V).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.