• BIWAK KL VI

     •        26 czerwca, w wakacyjną środę na trzydniowy wypoczynek pod namiotami wybrali się uczniowie klasy VI pod opieką P. Zofii Kruk. Biwakowaliśmy na campingu BOROWO w Bystrym.
                 Pierwszy dzień był upalny, więc większość czasu spędzaliśmy na plaży i w wodzie. Wieczorem trochę postraszyła nas burza i deszcz sprawił, że schowaliśmy się w namiotach, ale na szczęście nie trwało to długo i dalszą część wieczoru mogliśmy korzystać ze świeżego powietrza, kąpieli wodnych i uroków okolicy.

            Kolejne dni były już mniej słoneczne, ale spędzaliśmy je aktywnie. Byliśmy w Giżycku, spacerowaliśmy nad jeziorem i ulicami miasta. Co niektórzy uzupełnili zapasy żywieniowe i tuż przed deszczem udało nam się wrócić do obozowiska. Na miejscu graliśmy w scrabble, UNO, bawiliśmy się w chowanego, korzystaliśmy ze sprzętu dostępnego na campingu, łowiliśmy ryby i ….. „walczyliśmy ze szczypawkami” J.
             Gdy zapadała już ciemna noc, gdzieniegdzie w namiotach słychać było jeszcze śmiech, ciekawe opowieści i długie pogawędki.

     • NAGRODY BURMISTRZA

     •       26 czerwca podczas sesji Rady Miejskiej w Węgorzewie zostały wręczone nagrody najlepszym uczniom szkół gminnych. Z naszej szkoły w sesji uczestniczyły Laura Krukowska i Patrycja Olbryś wraz z rodzicami. Otrzymały one nagrody za osiągnięcia w nauce, zaangażowanie w życie szkoły, reprezentowanie na zewnątrz i sukcesy szkolne i pozaszkolne. Gratulujemy!