• SPOTKANIE PO LATACH

     • SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 1  SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 2  SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 3  SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 4  SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 5  SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 6  SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 7  SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 8  SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 9  SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 10  SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 11  SPOTKANIE PO LATACH - Obrazek 12   Wyśmienicie bawiliśmy się 14 lipca w Perłach podczas kolejnego festynu „Spotkanie po latach”. Mimo że chmury wciąż krążyły i co jakiś czas padało, nie odstraszyło to wszystkich, którzy chcieli powspominać, pobiesiadować, spotkać się ze znajomymi i potańczyć.

          Tego dnia do Pereł przybyli dawni i obecni mieszkańcy całej okolicy, ich przyjaciele, krewni, znajomi, starsi i młodsi. Dzieci mogły skorzystać ze zjeżdżalni, wystroić się w różne przebrania i wziąć udział w konkursach. Do przeciągania liny chętnych nie brakowało, a zawsze zwyciężały … wiadomo – dzieci! Znaleźli się też miłośnicy wędkarstwa, którzy rywalizowali w zawodach wędkarskich. Trudny był wybór zwycięzcy w konkursie tworzenia mumii, dlatego też wszyscy zostali nagrodzeni.  Mogliśmy też podziwiać brawurową jazdę samochodami terenowymi, chętni mogli zająć miejsce dla pasażera.

           „Parkiet” i w deszczu był zajęty, do tańca przygrywał zespół Sidorki, od lat związany z Perłami. W przerwach czas biesiadowania umilały piosenki w wykonaniu chórów Josephus i Ojczyzna. Zabawa trwała do białego rana, najwytrwalsi pewnie nadal słyszą muzykę, która porywa do tańca, i już liczą na kolejne spotkanie za rok.
              Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację, bez ich pomocy spotkanie nie byłoby takie udane.