• O mnie

•  Edyta Szarmacher - Stasiak

Ukończone uczelnie:

Szkola Wyższa Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie. Wydział Nauk Społecznych - specjalność: pedagogika resocjalizacyjna.

Uniwersytet w  Białymstoku. Wydział Pedagogiki i Psychologii. Specjalność: pedagogika przedszkolna.

Instytut Studiów Podyplomowych. Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie: studia podyplomowe w zakresie Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualna (oligofrenopedagogika ).

Instytut Studiów Podyplomowych.  Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie:  studia podyplomowe w zakresie Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie: studia podyplomowe - Socjoterapia.

Certyfikat zaświadczający o możliwości prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych (TUS).

Polski Związek Szachowy.  Certyfikat z kursu metodyki nauczania gry w szachy dla początkujących w oddziałach przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej.

Kurs kwalifikacyjny z zakresu terapii pedagogicznej /uzyskane kwalifikacje do prowadzenia diagnozy i terapii pedagogicznej.

Kurs kwalifikacyjny z zakresu pracy ze sprawcą przemocy w rodzinie/ uzyskane kwalifikacje do prowadzenia programów edukacyjno- korekcyjnych " Partner".

Staż pracy -  lata

Status- nauczyciel dyplomowany