• DZIEŃ CHŁOPAKA

•                             28 września obchodziliśmy przyspieszony Dzień Chłopaka w oddziałach przedszkolnych! Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

W tym dniu oddziały  przedszkolne w Szkole Podstawowej w Perłach połączyły siły. Dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Z racji święta  wszyscy chłopcy byli dzisiaj wyróżnieni, dziewczynki złożyły im najlepsze życzenia. Nie brakło także słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci. Cały dzień upłynął dzieciom na tańcach, śpiewie i zabawach.

• „KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO”

•                                                                 27 września naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele PSP w Węgorzewie oraz OSR Perły. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”.
                   Dzieci wysłuchały opowieści na temat pracy strażaków, obejrzały pokaz sprzętu gaśniczego, zapoznały się z wozem strażackim, mogły do niego wsiąść, z bliska obserwowały budowę wozu, sprzęt znajdujący się w nim i jego działanie.

To była bardzo pożyteczna lekcja, bo wszyscy musimy znać zasady bezpieczeństwa i o nie dbać. Dziękujemy!